وسایل کوهنوردی با تارگتینو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

راهکارهایی برای جذب مردان

در حالی که نمی‌توانید احساس شخصی را نسبت به خود کنترل کنید، کارهایی وجود دارد که می‌توانید برای جلب توجه او انجام دهید و به او نشان دهید که خاص هستید. با حضور اصیل و مثبت در زندگی یک مرد، ممکن است بتوانید او را تشویق کنید که عاشق شما شود.


1-نشان دهید که به ظاهر و سلامتی خود اهمیت می دهید.

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

 با صرف زمان و انرژی برای ظاهر فیزیکی خود، به مرد خود نشان خواهید داد که برای ظاهر و سلامتی خود ارزش قائل هستید. همچنین اگر احساس سلامتی و قدرت داشته باشید، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به خود خواهید داشت و اعتماد به نفس همیشه جذاب است.

1-با رفتن منظم به باشگاه فعال باشید. تمرینات خود را برای گذراندن وقت با او نادیده نگیرید.

2-موهای خود را تمیز و مرتب نگه دارید و به بهداشت شخصی خود بسیار توجه کنید.

3-قبل از بیرون رفتن، کمی عطر بزنید تا عطری ملایم و دلنشین داشته باشید.

4-اگر آرایش می‌کنید، ظاهری جذاب اما ساده داشته باشید. سعی نکنید در این جنبه زیاده روی کنید.

5-دندان های خود را مسواک بزنید، نخ دندان بکشید و از دهان شویه استفاده کنید. در طول روز از نعناع یا آدامس برای تازه کردن نفس خود استفاده کنید.

6-لباس های خود را مرتباً بشویید. به جای خرید یک کمد لباس جدید، از چیزی که دارید بهترین استفاده را ببرید. 


2-خوب و مرتب لبخند بزنید.

 چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

بهترین سلاح شما همیشه در دسترس است، کاملا رایگان، لبخند برنده شما! هر چند وقت یکبار لبخندی واقعی بزنید، مهم نیست طرف شما چه کسی است. این باعث می شود که شما قابل دسترس به نظر برسید و در واقع تمام این توصیه ها در درجه اول شما را خوشحال تر می کند. 

لبخند آهسته را امتحان کنید. اگر با مردی که دوستش دارید تماس چشمی برقرار کرده اید، به آرامی به او لبخند بزنید و بگذارید آن لبخند، روی صورتتان پخش شود.


3-تماس چشمی مکرر برقرار کنید. 

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

برقراری تماس چشمی یکی از اجزای حیاتی است و همچنین می تواند احساس جذابیت او را برای شما افزایش دهد. وقتی با شما صحبت می کند به چشمان او خیره شوید و از نگاه کردن به چشمان او نترسید حتی اگر هر دو ساکت هستید.

اگر آنقدر عصبی هستید که نمی توانید به چشمان او خیره شوید یا فکر می کنید هنوز زمان مناسبی نیست، از نگاه های سریع استفاده کنید تا مکرر با او تماس چشمی برقرار کنید. با یک لحظه نگاه کردن به او و دزدیدن نگاهتان، می توانید به او نشان دهید که علاقه مند هستید و ببینید که آیا او نیز علاقه مند است یا خیر.


4-بر شباهت های خود تأکید کنید. 

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

بخشی از دلیل اینکه افراد احساس می کنند به یکدیگر جذب می شوند، به دلیل احساس شباهت است. اگر چیزهای مشترکی با او دارید، در گفتگوهایتان بر آن چیزها تأکید کنید. برای مثال، اگر هر دوی شما عاشق نوع خاصی از موسیقی یا گروه هستید، در مورد آن با او صحبت کنید. فقط مطمئن شوید که در مورد چیزهای مشترک خود بیش از حد تأکید نکنید یا دروغ نگویید. انجام این کار ممکن است باعث شود او شما را ناامید یا ناصادق ببیند.


5-استقلال خود را نشان دهید. 

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

چسبیده بودن و وابسته بودن به شخص دیگری برای شما ویژگی جذابی نیست. در عوض، سعی کنید به او نشان دهید که یک زن مستقل و قوی هستید. اینکه به او نشان دهید زندگی خوبی دارید و برای شاد بودن نیازی به شخص دیگری ندارید، او را مجذوب خود می کند. برنامه های خود را با دوستان و خانواده ادامه دهید و هر از چند گاهی او را برای قرار ملاقات رد کنید تا او بداند که شما زندگی خود را دارید.


6-مهربان و با ملاحظه باشید. 

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

بی ادبی با آن مرد یا افراد دیگر راهی سریع برای از دست دادن علاقه او به شما است. با پسری که به او چشم دوخته اید مودب و مهربان باشید و نشان دهید که با دیگران نیز مهربان هستید. نشان دادن شخصیت مهربان شما باعث افزایش محبت او به شما می شود.


7-به او نشان دهید چه چیزی شما را خاص می کند. 

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

اجازه دادن به مرد که ببیند چه مهارتی دارید، راه عالی دیگری برای افزایش محبت او به شما است. این کار او را مجذوب شما می کند و باعث می شود که شما را بهتر بشناسد. به عنوان مثال، اگر در نواختن ساز مهارت دارید، به دنبال فرصتی برای نواختن در مقابل او باشید. یا اگر یک نانوای عالی هستید، مقداری کلوچه درست کنید و مقداری را با او به اشتراک بگذارید.


8-یک نیروی مثبت در زندگی او باشید.

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

اکثر مردم به تنهایی می توانند منفی باشند، بنابراین به سمت افرادی کشیده می شوند که روی جنبه های مثبت چیزها تمرکز می کنند. به جای تمرکز بر آنچه در زندگی شما غلط است یا صحبت در مورد افرادی که شما را آزار می دهند، سعی کنید بر آنچه که درست است تأکید کنید. علاوه بر این، در هر آنچه با او می گویید مثبت باشید و از غیبت بپرهیزید. این بدان معنا نیست که شما هرگز نمی توانید از او شکایت کنید. همه شاکی هستند. اما شنیدن مدام غرغر کردن کسی می تواند خسته کننده باشد.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  علائم بیش فعالی   |   فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   میسلارواتر بیکن   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید مشاهده