وسایل کوهنوردی با تارگتینو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه با غم جدایی کنار بیاییم؟

چگونه با غم جدایی کنار بیاییم؟

چگونه با یک غم جدایی بد کنار بیاییم؟

ما می دانیم که وقتی یک رابطه را پایان می دهید چقدر سخت است. جدایی برای هر دو نفر سخت است، مهم نیست چه کسی رابطه را به پایان رسانده است، بنابراین کاملاً طبیعی است که از دست دادن کسی که به او اهمیت می دهیدبه شما حس ناراحتی بدهد. حتی اگر پایان دنیا به نظر می رسید، باز هم می توانید از آن به عنوان فرصتی برای یادگیری و رشد استفاده کنید.

در اینجا 6 نکته وجود دارد که به شما کمک می کند از یک جدایی بد جان سالم به در ببرید و از طرف مقابل فردی قوی تر و شادتر شوید.


ارتباط خود را با اکستان (رابطه قبلیتان) قطع کنید!

چت کردن یا بررسی شبکه های اجتماعی خاطرات دردناکی را زنده می کند. اگرچه ممکن است واقعاً وسوسه انگیز باشد که تماس بگیرید و بپرسید حال او چطور است، بهتر است از آن اجتناب کنید. در حال حاضر، شماره آنها را حذف یا بلاک کنید تا وسوسه نشوید که با آنها تماس بگیرید. همچنین از صفحات اجتماعی آن‌ها دوری کنید، زیرا دیدن عکس‌ها یا پست‌ها می‌تواند خاطرات غم انگیزی را به همراه داشته باشد. اگر وسوسه شدید که با او صحبت کنید، به جای ارسال پیامک به همسر سابق خود، پیام را در برنامه یادداشت موبایل خود بنویسید.


به خودت اجازه غصه خوردن بده!

این کاملا طبیعی است که وقتی یک رابطه را خاتمه می دهید برای مدتی غمگین شوید. اگرچه ممکن است دوستانتان به شما بگویند که وقت آن رسیده است که بلند شوید، اما باید به خودتان زمان بدهید تا رابطه گذشته را پشت سر بگذارید. برای پردازش احساسات خود وقت بگذارید، گریه کنید و احساس ناراحتی کنید. فقط هر طور که نیاز دارید تمام احساسات خود را بیرون بگذارید. اگر یک روز کامل برای غم و اندوه به خود اختصاص دهید، تعجب خواهید کرد که چقدر راحت تر یک هفته بعد ادامه می دهید. تحقیقات نشان می‌دهد افرادی که احساسات خود را سرکوب می‌کنند مدت زمان بیشتری طول می‌کشد تا پس از از دست دادن بهبود یابند.


به یک روتین پایبند باشید!

انجام یک کار مشابه هر روز زندگی شما را کمی پایدارتر می کند. جدایی ممکن است زندگی شما را وارونه جلوه دهد، اما یک برنامه منظم می تواند کمک زیادی به شما کند. به عنوان مثال، سعی کنید ساعت زنگ ساعت خود را هر روز صبح برای یک ساعت مشخص تنظیم کنید، درست قبل از خواب دوش بگیرید و به عنوان مثال هر شب در ساعت مشخصی بخوابید. روال خود را دنبال کنید تا ساختاری در روز داشته باشی.


وقت خود را با افراد دیگر بگذرانید!

دوستان و خانواده شما برای حمایت از شما در مواقعی که مشکل دارید، وجود دارند. اگر احساس ناراحتی می کنید، آخرین چیزی که می خواهید این است که تنها باشید. با نزدیکترین دوستان یا اعضای خانواده خود معاشرت کنید تا شما را مشغول نگه دارد. یک فعالیت سرگرم‌کننده برنامه‌ریزی کنید تا حواستان پرت شود، اما از صحبت کردن درباره احساستان درباره جدایی نترسید، زیرا آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا آن را حل کنید. همیشه می توانید از دوستان خود راهنمایی بخواهید، اما ممکن است پاسخ های متفاوتی از آنها بشنوید. به یاد داشته باشید که شما تنها کسی هستید که واقعاً می دانید در آن لحظه چه کاری باید انجام دهید.


یک سرگرمی جدید پیدا کنید!

در وقت آزاد اضافی خود به دنبال چیزی باشید که همیشه می خواستید. اکنون که مجرد (سینگل) هستید و زمان بازتری در برنامه خود دارید، به دنبال فعالیت های سرگرم کننده ای باشید که همیشه می خواستید آنها را امتحان کنید. می توانید در یک تیم ورزشی ثبت نام کنید، یک ساز جدید را تمرین کنید، یا به برخی از هنرها و صنایع دستی بپردازید. بدون حضور اکس خود خاطرات جدیدی بسازید تا بتوانید بیشتر از او فاصله بگیرید.


یادگاری های او را دور بریزید!

خلاص شدن از شر خاطراتی که با او داشتید، کمک می کند. از آنجایی که احتمالاً خاطرات یا یادگاری هایی از پارتنر سابق خود در خانه یا اتاق خود دارید، سعی کنید برخی چیزها را جابه جا کنید. مبلمان خود را مرتب کنید، دکوراسیون های قدیمی خود را به روز کنید یا حتی در نظر داشته باشید که رنگ تازه ای به اتاق بدهید. تفاوت در فضای شما باعث می شود تا زمان گذراندن در آنجا بدون یادآوری زمان های گذشته بسیار آسان تر شود. از شر چیزهایی که شما را به یاد پارتنر سابقتان می اندازد خلاص شوید تا مجبور نباشید هر روز آنها را ببینید. اگر نمی توانید آنها را دور بیندازید، وسایل را در یک جعبه کفش بگذارید و از یکی از دوستانتان بخواهید آنها را نگه دارد.


خودتان را سرزنش نکنید!

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است یک رابطه پایان یابد. طرد شدن و جدایی‌ها در صورتی اتفاق می‌افتد که افراد برای یکدیگر مناسب نباشند، بنابراین این چیزی نیست که شما نسبت به آن احساس بدی داشته باشید. شما و پارتنرتان هر دو می‌توانید افراد بزرگی باشید، اما ممکن است به هم تعلق نداشته باشید. جدایی را به گردن یک نقص شخصی نیندازید.

به یاد داشته باشید که نمی توانید نحوه فکر یا رفتار پارتنر سابق خود را کنترل کنید و واکنش های او تقصیر شما نیست.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  گردشگری ارم بلاگ   |   علائم بیش فعالی   |   مشاور ایرانی در لندن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   میسلارواتر بیکن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com مشاهده