آژانــــــس مســــــافرتی و گــــــردشگــــــری توربیــــــن


» وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

چگونه دختری که از دستمان عصبانی است را آرام کنیم؟!

وقتی کسی که بیشتر از همه به او اهمیت می‌دهید، با شما خوشحال‌ نباشد، هرگز خوب نیست، اما مطمئن باشید که می توانید درستش کنید. این کاملاً طبیعی است که افراد در یک رابطه هر از گاهی با یکدیگر درگیر شوند یا به روشی نادرست با یکدیگر رفتار کنند، اما مهم این است که بتوانید آن را جبران کنید.


1-اگر نیاز داشت به او فضا بدهید!

وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

اگر او کمی فضا خواست، به خواسته های او احترام بگذارید. او ممکن است اکنون واقعاً عصبانی باشد، اما احتمالاً چند ساعت یا چند روز دیگر نخواهد بود. اگر او خشمگین است، اولین انگیزه شما ممکن است این باشد که با رفع مشکل، همین الان به این موضوع پایان دهید. اما، او ممکن است برای این کار آماده نباشد. این احتمالاً برای شما خوب است، حتی اگر در حال حاضر چنین احساسی نداشته باشید. این کار به شما زمان می دهد تا کمی فکر  کنید و حرف هایتان را آماده کنید.

دقت کنید اگر نیاز به فضا داشت اینکار را انجام دهید، اما اگر از شما درخواست نکرد، هرگز او را در آن حال ترک نکنید که همه چیز را بدتر می کنید!!!


2- خودتان را جای او بگذارید!

وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

غرورتان را کنار بگذارید و کمی به عقب برگردید. آسان است که حالت تدافعی، آزرده یا بی تفاوتی کامل به خودتان بگیرید اما، این رفتار هیچ مشکلی را حل نمی کند. سعی کنید از دید او به مسائل نگاه کنید و در مورد رفتارتان با خودتان صادق باشید. اگر اشتباهی را که انجام داده اید، بپذیرید، این کار بسیار راحت تر پیش خواهد رفت.

اگر واقعاً فکر می کنید در اینجا تقصیری ندارید، دو گزینه دارید. می توانید بنشینید و توضیح دهید که چرا فکر می کنید حق با شماست، یا اگر او واقعا حساس و بی منطق است، مثل اینکه واقعا اشتباه کرده اید، عذرخواهی کنید.


3- صمیمانه از او معذرت خواهی کنید!

وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

واقعاً نشان دهید که متاسفید. تماس چشمی برقرار کنید، تایید کنید که می‌دانید کار اشتباهی انجام داده‌اید و سعی نکنید تقصیر را به گردن او بیندازید. اگر می خواهید توضیح دهید که چرا آن کار را انجام داده اید، اما سعی نکنید اشتباه خود را کوچک نشان دهید. اگر سوالی دارد به آنها پاسخ دهید. اگر هنوز ناراحت به نظر می رسد، از او بپرسید که چه کاری می توانید انجام دهید تا او را جبران کنید. اگر بین شروع درگیری و دفعه بعد که هر دو با هم صحبت می کنید فاصله ای وجود دارد، با خیال راحت عذرخواهی خود را در یک پیام بنویسید . حتی اگر فکر می کنید که او در اینجا بخشی از تقصیر را به عهده دارد، اکنون وقت آن نیست. ابتدا مسائل را حل کنید و بعداً زمانی که شما دو نفر در فضای پربارتری هستید، با هم صحبت کنید.


4- جبران کنید!

وقتی زنتان از دستتان عصبانی است این کارها را انجام دهید!

شما می توانید مشکل اصلی را حل کنید یا کار دیگری برای او انجام دهید. به عنوان مثال، اگر او عصبانی است که شما مدام ظرف ها را فراموش می کنید، بروید ظرف ها را بشویید. اما اگر او از چیزی عصبانی است که واقعاً نمی‌توانید آن را جبران کنید، (یعنی چیزی را گفتید که نمی‌توانید پس بگیرید)، کاری انجام دهید که نشان دهید، به او اهمیت می‌دهید. اگر مطمئن نیستید اینجا چه کاری انجام دهید، از او بپرسید! می توانید بگویید: "چه کاری می توانم انجام دهم تا آن را جبران کنم؟ من واقعاً احساس بدی دارم و می‌خواهم بدانی چقدر برای من مهم هستی، پس چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم؟»

اگر شب ملاقات یا سالگرد را فراموش کردید، می‌توانید بگویید: «ببین، می‌دانم که اشتباه کردم. میتونم هفته بعد ببرمت بیرون؟ من این کار بزرگ را برای شما برنامه ریزی کرده بودم و فقط تاریخ ها را به هم ریختم. بگذار جبران کنم.»بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  مشاور ایرانی در لندن   |   میسلارواتر بیکن   |   علائم بیش فعالی   |   گردشگری ارم بلاگ   |   فروش تجهیزات ویپ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com مشاهده