وسایل کوهنوردی با تارگتینو


» چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

چگونه بفهمیم فردی عمیقا ما را دوست دارد؟ حتی اگر آن را به زبان نمی آورد!

آیا همه چیز در مورد شریک زندگی شما شروع به جدی شدن کرده است و شما از خود می پرسید که واقعاً چه احساسی نسبت به شما دارد؟ عشق فوق‌العاده اما غیرقابل پیش‌بینی است و گاهی اوقات مشخص نیست که شریک زندگی شما به چه چیزی فکر می‌کند. خوشبختانه برای شما، این مطلب می تواند مفید و کارآمد باشد.


1- او برای نظر شما ارزش قائل است!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

کسی که شما را دوست دارد برای نظرات و توصیه های شما ارزش قائل است. چه در مورد یک جفت کفش جدید باشد و چه وضعیت سیاسی کشورتان، پارتنرتان احتمالاً نظر شما را در مورد مسائل کوچک و بزرگ می خواهد. او همچنین هنگام تصمیم گیری از شما راهنمایی می خواهد. البته این، به این معنی نیست که در مورد همه چیز از شما نظر می خواهد. با این حال، سعی می کند در مورد موارد مهم با شما مشورت کند.


2- او شما را به خانواده اش معرفی می کند!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

وقتی شریک عاطفیتان شما را دوست دارد، می‌خواهد آن را همه جا فریاد بزند. عاشق بودن هیجان انگیز و لذت بخش است. طبیعی است که بخواهید این احساس را با سایر افرادی که برایتان مهم هستند جشن بگیرید. بعد از اینکه شریک زندگی شما عاشق می شود، ممکن است از شما بخواهد که با دوستان، والدین و خانواده او ملاقات کنید.

البته روابط شریک زندگی شما ممکن است بر افرادی که می خواهد شما را به آن ها معرفی کند، تاثیر می گذارد. برای مثال، اگر او با والدین خود یا یکی از اعضای خانواده خاص خود رابطه خوبی ندارد، ممکن است فقط از شما بخواهد که با دوستان او ملاقات کنید.


3- او با شما راجع به آینده صحبت می کند!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

ذکر برنامه های آینده نشانه این است که شما در زندگی او ماندگار هستیداگر او واقعاً شما را دوست دارد، پس تصور اینکه شما در آینده او باشید یک امر مسلم است، نه چیزی که او در مورد آن بلاتکلیف باشد. اگر شریک زندگی‌تان اغلب درباره کارهایی که قرار است در آینده با هم انجام دهید، درباره اینکه زندگی‌تان در 1، 2 یا حتی 10 سال آینده چگونه خواهد بود با شما صحبت می‌کند، پس او عاشق شما شده است. به دنبال ذکر مواردی مانند جایی که ممکن است در آینده با هم زندگی کنید، کارهای سرگرم کننده ای که می توانید با هم انجام دهید و سفرهایی که می توانید بروید.

حتی چیزهای مهم تری مانند شکل ظاهری بچه های شما یا جایی که می توانید برای ماه عسل بروید، نشانه های مطمئن عشق هستند.


4- وقتی دور از هم هستید دلتنگتان می شود!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

دلتنگ شدن نشانه این است که او نمی تواند زندگی خود را بدون شما تصور کند. آیا طرف مقابلتان اغلب به شما می گوید که بعد از جدایی (منظور بعد از ملاقات است) دلتنگ شما شده است؟  اگر حتی برای چند روز از هم جدا هستید، اما همچنان به شما پیام می دهد، با شما تماس می گیرد یا ارتباط برقرار می کند تا بفهمید چقدر دلتنگ شما است، به احتمال زیاد او شما را دوست دارد. اگر به یک تعطیلات سه هفته ای بروید و یک کلمه از او نشنوید، او عمیقا شما را دوست ندارد.

البته سبک ارتباطی هر فردی متفاوت است. او مجبور نیست دائماً با شما تماس بگیرد یا صندوق ورودی شما را با پیامک منفجر کند. حتی یک "صبح بخیر!" یا متن هر روز «به تو فکر می کنم» نشان می دهد که شما اغلب در فکر و ذهن او هستید.


5- دوست داشتن را در رفتارش نشان می دهد!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

شما می توانید عشق شریک زندگی خود را در اعمال و فداکاری روزمره تشخیص دهید. اگر واقعاً شما را دوست داشته باشد، ممکن است حرکات کوچک اما معنادار انجام دهد. ممکن است وقتی سرتان شلوغ است، برای ماشینتان بنزین بزند، برایتان غذا بخرد یا وقتی مریض هستید برایتان سوپ درست کند.

کارهای احساسی اما ظریف را که شریک زندگی‌تان در طول چند هفته یا چند ماه برای شما انجام می‌دهد، پیگیری کنید. اگر متوجه یک حرکت شیرین شدید، به احتمال زیاد شما را دوست دارند.


6- او تفاوت های شما را می پذیرد!

چگونه بفهمیم طرف مقابلمان ما را دوست دارد؟

کسی که واقعا شما را دوست دارد شما را مجبور به تغییر نخواهد کرد. در پایان روز، شما و شریک زندگی تان دو فرد جدا از هم هستید. شما احتمالاً در مورد همه چیز به توافق نخواهید رسید، مهم نیست که چقدر اشتراک دارید. توانایی شریک زندگی شما در پذیرش تفاوت هایتان نشانه بزرگی از عشق او به شما است. او به درک دیدگاه شما علاقه نشان می دهد و تمام تلاش خود را برای احترام گذاشتن به شما انجام می دهد.

یک شریک دوست داشتنی زمانی که با او موافق نباشید، نظرش را به زور به شما تحمیل نمی کند یا از محبت خود دریغ نمی کند.
بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  فروش تجهیزات ویپ   |   علائم بیش فعالی   |   میسلارواتر بیکن   |   مشاور ایرانی در لندن   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com مشاهده