وسایل کوهنوردی با تارگتینو


» چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

روش هایی برای نادیده گرفتن فردی که برای شما وقت نمی گذارد!

احساس نادیده گرفته شدن به طرز شگفت آوری دردناک است. ممکن است متوجه شوید که دائماً به آن شخص فکر می کنید و به این فکر می کنید که چه اتفاقی افتاده است یا چه کاری می توانید انجام دهید تا اوضاع را اصلاح کنید. نادیده گرفته شدن می تواند در نهایت به عزت نفس و احساس شادی شما آسیب برساند. در برخی موارد، احتمالاً باید استراحت کنید و روی نیازهای خود تمرکز کنید. ما راه‌های مفیدی را برای به دست آوردن فضا و صرف زمان برای مراقبت از خود به شما معرفی می‌کنیم.


اگر فردی شما را نادیده می گیرد، سعی نکنید با او ارتباط برقرار کنید. 

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

گاهی اوقات، شما فقط به یک دوری از آنها نیاز دارید و ممکن است آن چیزی باشد که آنها نیز به آن نیاز دارند. نیازی به ساختن یک صحنه یا اعلام دراماتیک این نیست که به آنها فضا می دهید - فقط به جای دیگری بروید و استراحت کنید. بدیهی است که اگر با آن شخص زندگی کنید، ممکن است این امکان پذیر نباشد. در این حالت، هر دوی شما ممکن است به چند ساعت فضا نیاز داشته باشید تا فقط آرام شوید. به عنوان مثال، به هم اتاقی یا شریک زندگی خود استراحت دهید و برای مدتی از خانه خود خارج شوید. اگر همکارتان شما را نادیده می گیرد، سعی کنید موضوع را در محل کار خود رها کنید. وقتی به خانه می روید، به خودتان اجازه ندهید که حتی به آن فکر کنید.


حواس خود را با چالش های جدید پرت کنید.

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

در یک کلاس در مورد چیزی که به آن علاقه دارید یا داوطلب هستید، شرکت کنید. به جای اینکه نگران کسی باشید که شما را نادیده می گیرد، روی علایق خود تمرکز کنید. یادگیری چیزی جدید یا اختصاص وقت خود به چیزی که به آن اهمیت می دهید واقعاً به شما کمک می کند تا ادامه دهید و می تواند احساس نادیده گرفته شدن را از بین ببرد. برای مثال، در یک کلاس زبان ثبت نام کنید یا در یک پناهگاه حیوانات داوطلب شوید . گاهی اوقات، صرفاً خارج شدن از مشکلات، خود می‌تواند باعث کوچک‌تر شدن آنها شود.


به جای استرس از خود در کنار دوستان و خانواده لذت ببرید. 

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

ممکن است به نظر دشوار باشد که ذهن خود را از کسی که شما را نادیده می گیرد دور کنید، اما اگر در حال تفریح ​​باشید و ذهنیت مثبتی داشته باشید، راحت تر است. با افرادی معاشرت کنید که به شما احساس خوبی نسبت به خودتان می دهند! اگر شریک یا یکی از اعضای خانواده شما را نادیده می گیرد، با دوستان خود صحبت کنید یا فقط از بیرون رفتن و استراحت ذهنی لذت ببرید.


فعالیت هایی انجام دهید که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

وقتی کسی شما را نادیده می گیرد، واقعاً سخت است که آن را به ایرادات خودتان ربط ندهید - در نتیجه، ممکن است عزت نفس شما را واقعاً پایین بیاورد. به جای اینکه تمام انرژی ذهنی خود را صرف فکر کردن به طرف مقابل کنید، برای خودتان وقت بگذارید! این امر به ویژه در صورتی مهم است که یکی از نزدیکان شما، شما را نادیده بگیرد. مراقبت از خود را تمرین کنید تا احساس مثبت تری داشته باشید. شما ممکن است:

با دوستان برای یک فیلم بیرون بروید.

حرکت کنید - برای دویدن به بیرون بروید یا کوهنوردی کنید.

در رستوران مورد علاقه خود غذا بخورید.

یک کتاب از نویسنده مورد علاقه خود را بخوانید.


لحظه ای برای شناسایی احساسات خود وقت بگذارید. 

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

اگر کسی شما را نادیده می گیرد، ممکن است بلافاصله بخواهید او را نادیده بگیرید، اما مهم است که بفهمید چه احساسی دارید. وقتی آنها شما را نادیده می گیرند، آیا احساس آسیب می کنید؟ غفلت؟ خجالت زده؟ احساسات خود را بپذیرید تا بدانید چگونه به جلو حرکت کنید. به عنوان مثال، ممکن است فکر کنید، "وقتی تینا من را نادیده می گیرد، واقعا عصبانی می شوم. ما قرار است بهترین دوست باشیم!" یا "وقتی علی مرا نادیده می گیرد خجالت می کشم - بالاخره او برادر من است."

اگر کسی که خیلی نمی‌شناسید شما را نادیده بگیرد، ممکن است تصمیم بگیرید که این رابطه ارزشش را ندارد. با این حال، اگر یکی از بستگان یا شریک زندگی شما را نادیده بگیرد، تشخیص اینکه چگونه بر شما تأثیر می گذارد بسیار مهم است.


از خود بپرسید که آیا واقعاً شما را نادیده می گیرند.

چگونه کسی که به شما بی محلی می کند را نادیده بگیرید!

این امکان وجود دارد که آنها در حال بدی هستند و از اینکه با شما تغییر رفتار داده اند، آگاه نیستند. ممکن است از آنها سؤالی بپرسید یا سعی کنید یک مکالمه ساده را شروع کنید تا ببینید آنها چگونه پاسخ می دهند - ممکن است متوجه شوید که آنها شروع به صحبت کردند و واقعاً در وهله اول شما را نادیده نمی گرفتند.

بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  فروش تجهیزات ویپ   |   علائم بیش فعالی   |   میسلارواتر بیکن   |   گردشگری ارم بلاگ   |   مشاور ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com ظروف و لوازم پذیرایی و آشپزخانه ejahaz.com مشاهده