وسایل کوهنوردی با تارگتینو


» چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

مقابله با دلتنگی را یاد بگیرید!

کنار آمدن با دلتنگی، کار راحتی نیست. خواه فرد زندگی شما، برای مدت کوتاهی رفته باشد، رابطه شما تمام شده باشد، دیگر آن فرد زنده نباشد یا به شهر جدیدی نقل مکان کرده باشد، درد و حسرتی که احساس می کنید واکنشی طبیعی به از دست دادن است. اما شما باید کنار آمدن با آن را یاد بگیرید.


1- شمارش انجام دهید!

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

هر روز را در تقویم علامت بزنید و به خودتان تبریک بگویید که آن روز را پشت سر گذاشته اید. نبود یکی از عزیزان در زندگی، بی نهایت دردناک است. پس از خودتان قدردانی کنید که توانسته اید یک روز دیگر را هم تحمل کنید. این کار به شما حس بهتری می دهد.


2- روی روابط دیگر تمرکز کنید!

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

زمان یک کالای گرانبها است. اکنون زمان دارید تا با افرادی که به آنها اهمیت می دهید، ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید دوستان جدید پیدا کنید و ارتباطات جدیدی را شکل بدهید. این کار از دلتنگی شما کم می کند و به شما کمک می کند که زندگیتان را ادامه دهید و حس بهتری داشته باشید.


3- وقتتان را پر کنید!

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

مشغول بودن زیاد، باعث حواس پرتی شما می شود و دلتنگی شما را بهبود می بخشد. تمرکز روی کارها و تکمیل آنها باعث می شود زمان به سرعت بگذرد. بعضی روزها ممکن است سخت تر از روزهای دیگر باشند، اما همیشه کاری وجود دارد که می توانید در خانه انجام دهید.

محیط زندگی خود را به چیزی تبدیل کنید که از آن هیجان زده شوید. حتی اگر به سادگی تمیز کردن و سازماندهی وسایل باشد، یک پیشرفت خواهد بود. این به شما کاری برای انجام دادن می دهد و نتیجه مثبت خواهد بود.

گیاهان را اضافه کنید تا انرژی زنده را به فضای زندگی خود وارد کنید.

پنجره ها را تمیز کنید. همه از منظره تمیز و تازه بیرون لذت می برند.

حصاری که زنگ زده است را رنگ کنید.

جذابیت خانه خود را بهبود بخشید. کاشت چند گیاه رنگارنگ در مسیر پیاده روی خود یا قرار دادن یک گیاه گلدانی زیبا در بالکن خود وضعیت را بهتر می کند.


4-وقتی آماده شدید، یادگاری ها را دور بریزید!

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

وقتی آماده شدید یادآوری ها را حذف کنید. ممکن است از نظر عاطفی دیدن مواردی که شما را به یاد آن شخص می اندازند بسیار دشوار باشد. وسایل شخصی باقیمانده را در یک جعبه قرار دهید و به فرد پس بدهید، دور بیندازید یا دور از دسترس نگهداری کنید.

اگر چیزی برای شما آنقدر خاص است که مطلقاً نمی توانید از آن جدا شوید، آن را برای مدتی در انبار قرار دهید. اگر انجام این کار به تنهایی درد زیادی به شما می دهد، از یک دوست بخواهید که به شما کمک کند.


5- ارتباطتان را با آن شخص قطع کنید!

چگونه حس دلتنگی را کم کنیم؟

ارتباط خود را با آن شخص قطع کنید. اگر مطمئن هستید که رابطه شما به پایان رسیده است، اما هنوز با او صحبت می کنید یا او را گاهی اوقات می بینید، دلتنگیتان بیشتر می شود. اگر می توانید کاملاً از ملاقات با او اجتناب کنید، پس باید این کار را انجام دهید. در تماس ماندن با پارتنر قبلیتان، شما را در یک کشمکش عاطفی قرار می دهد که کمکی به شما نخواهد کرد.

فقط برای اینکه ببینید اوضاع چطور پیش می‌رود، تماس نگیرید یا پیامک ارسال نکنید. این کار فقط باعث می شود احساس بدتری داشته باشید.

اگر مجبور شدید او را در محل کار یا جاهای دیگر ببینید، فقط به گفتن «سلام» اکتفا کنید و تا حد امکان، زمان کمتری را در حضور او بگذرانید. احساسات شما احتمالاً پس از دیدن او افزایش می یابد، که ممکن است باعث شود دلتان برای او تنگ شود. این موقتی است، پس قوی بمانید و از آن عبور کنید. در تمام شبکه های اجتماعی از او جدا شوید. اگر به نگاه کردن عکس و استوری های او ادامه دهید، تمام ذهنتان بهم می ریزد.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  فروش تجهیزات ویپ   |   علائم بیش فعالی   |   مشاور ایرانی در لندن   |   میسلارواتر بیکن   |   گردشگری ارم بلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید با تبلیغات در ارم بلاگ 10 هزار بازدید هدیه بگیرید مشاهده