آژانــــــس مســــــافرتی و گــــــردشگــــــری توربیــــــن

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 7 نکته برای داشتن روابط محکم تر و پایدارتر

7 نکته برای داشتن روابط محکم تر و پایدارتر

با این چند نکته ساده، روابطتتان را محکم تر کنید!

تحقیقات نشان داده است که، روابط سالم باعث افزایش شادی ما، بهبود سلامت و کاهش استرس می شود. مطالعات نشان داده که افراد دارای روابط سالم شادی بیشتری دارند و استرس کمتری را تجربه می کنند. راه های اساسی برای سالم سازی روابط وجود دارد، حتی اگر رابطه عاشقانه نباشد و شامل رابطه دوستی، کاری، خانوادگی و... باشد. در ادامه به بررسی این نکات می پردازیم:


1-از شریک زندگی تان انتظار نداشته باشید که دقیقاً بداند به چه چیزی فکر می کنید یا چه چیزی را می خواهید. شریک شما ذهن خوان نیست و نیاز به راهنمایی دارد. اگر حرف شما را نمی فهمد، به این معنا نیست که شما را کمتر دوست دارد بلکه، به این معناست که شما باید او را از نیازهای خود آگاه کنید.


2- انتقاد از شریک زندگی خود واقعا آسان است. در عوض، سعی کنید به او بگویید که چه چیزی در مورد او جالب است و توجه شما را جلب می کند. به جای تمرکز روی ویژگی های منفی اش، از ویژگی های مثبتش تعریف کنید. مطمئن باشید با این کار، او برای بهتر شدن خودش بیشتر تلاش می کند.


3- خوب بحث کردن را یاد بگیرید. ممکن است عجیب به نظر برسد، اما راهی غیر مخرب برای حل مشکلاتتان پیدا کنید، بگذارید ساده تر بگویم، در دعواها به همدیگر توهین نکنید و پل های پشت سرتان را خراب نکنید.


4- با یکدیگر صحبت کنید. حتی اگر در خانه راحت نیستید، به یک کافه ساکت بروید یا با هم پیاده روی کنید. مشکلاتتان را با هم در میان بگذارید و با صحبت کردن آن ها را حل کنید.


5- کار، دوستان و علایقتان را در کنار رابطه داشته باشید. آن ها را به رابطه تان ترجیح ندهید. اگر بخواهم ساده تر بگویم، شما وقتی به زندگی خودتان می پردازید، وقت آزاد کمتری دارید و در نتیجه کمتر به رفتار پارتنرتان دقت می کنید و آرامش بیشتری دارید.


6- عذرخواهی و بخشش را یاد بگیرید. این مهم ترین نکته برای داشتن یک رابطه موفق است.


7-سعی کنید از مقایسه رابطه خود با دیگران خودداری کنید یا حداقل زمانی که این کار را انجام می دهید، از رابطه آن ها برای بهتر شدن رابطه خودتان الگو بگیرید.بازدید سایت خود را میلیونی کنید
فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  میسلارواتر بیکن   |   فروش تجهیزات ویپ   |   مشاور ایرانی در لندن   |   گردشگری ارم بلاگ   |   علائم بیش فعالی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


آفر تخصصی تور آفر تخصصی تور مشاهده